Alla Head-To-Head




0730-86 81 19
a.ahlmer()hotmail.com

Anna-Klara Ahlmer 46-49
Antal matcher: 95 st
Bordtennis: 46-49 med snittresultatet minus 1 boll
Badminton: 32-63 med snittresultatet minus 4 bollar
Squash: 51-44 med snittresultatet plus 1 boll
Tennis: 43-19 med snittresultatet plus 4 bollar
Resultat bollar: 5334-5448 (Minus 114)
Gummiarm: 0-0
Kronologisk ordning
2016-07-09 IWT Latvian Open Damer A Kvartsfinal [WC] Izzy Tyrrell [ENG] Förlust 15 p 19 21 10 7
21 16 21 14
2016-07-09 IWT Latvian Open Damer A Tröstmatch 1 Kirsten I. Kaptein [NED] Vinst 19 p 10 21 21 12
21 3 18 3
2016-07-10 IWT Latvian Open Damer A Tröstmatch 2 [1] LILIAN DRUVE [SWE] Förlust 12 p 19 7 21 10
21 21 15 12
2016-06-25 IWT Swiss Open Damer A Kvartsfinal Silke Altmann [GER] Förlust 22 p 18 16 7
21 21 21
2016-06-25 IWT Swiss Open Damer A Tröstmatch 1 Kirsten I. Kaptein [NED] Vinst 19 p 16 21 21 13
21 23 5 3
2016-06-26 IWT Swiss Open Damer A Tröstmatch 2 Nicole Eisler [SUI] Förlust 36 p 12 9 6
21 21 21
2016-06-04 SWT King of Rackets Damer A 8-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2016-06-04 SWT King of Rackets Damer A Kvartsfinal [WC] Astrid Reimer-Kern [GER] Vinst 2 p 21 21 5 21
12 18 21 15
2016-06-05 SWT King of Rackets Damer A Semifinal [1] CHRISTINE SEEHOFER [AUT] Förlust 37 p 15 5 6
21 21 21
2016-06-05 SWT King of Rackets Damer A Bronsmatch Lieselot De Bleeckere [BEL] Vinst 3 p 21 11 19 21
16 21 21 11
2016-05-21 SM 2016 Damer A Round Robin Christine Ingvarsson Vinst 23 p 21 3 21 21
11 21 3 8
2016-05-21 SM 2016 Damer A Round Robin Anneli Druve Vinst 33 p 15 21 21 21
21 15 5 4
2016-05-22 SM 2016 Damer A Round Robin Therese Malmberg Vinst 33 p 21 16 21 21
17 21 6 2
2016-05-22 SM 2016 Damer A Round Robin [1] LILIAN DRUVE Vinst 9 p 21 10 21 17
14 21 12 13
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp B match 1 Peter Niska  Förlust 15 p 19 15 15 7
21 21 21 8
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp B match 2 Erik Wasell  Vinst 7 p 19 14 21 21
21 21 15 11
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp B match 3 Oscar Flärdh  Vinst 6 p 21 11 21 21
15 21 17 15
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 1 Isak Enström  Vinst 9 p 15 21 21 12
21 17 9 13
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 2 Jonatan Mossberg  Vinst 25 p 21 21 21
9 18 11
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 3 Sven Emtell  Förlust 17 p 21 10 17 5
18 21 21 10
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp B match 1 Daniel Kommes  Förlust 17 p 14 18 20 5
21 21 22 10
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp B match 2 Karl Frostensson  Förlust 19 p 21 17 8 3
18 21 21 8
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp B match 3 Jonatan Mossberg Förlust 20 p 17 21 7 0
21 18 21 5
2016-04-03 CHA Spring Open Damer A Round Robin Anneli Druve Vinst 52 p 21 21 21 21
8 5 8 11
2016-04-03 CHA Spring Open Damer A Round Robin Mirianda Frick [LIE] Vinst 34 p 18 21 21 21
21 14 6 6
2016-04-03 CHA Spring Open Damer A Round Robin [1] LILIAN DRUVE Förlust 17 p 19 5 21 5
21 21 19 6
2016-02-27 IWT Swedish Open Damer A Kvartsfinal Mirianda Frick [LIE] Vinst 23 p 21 21 21
15 14 11
2016-02-27 IWT Swedish Open Damer A Semifinal Line Irby Nørregaard [DEN] Förlust 22 p 21 8 9 0
16 21 21 2
2016-02-28 IWT Swedish Open Damer A Bronsmatch Natalie Paul [GER] Förlust 13 p 21 8 3 9
13 21 21 9
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 1 Björn Stolt Vinst 14 p 21 21 21 8
18 15 16 8
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 2 Markus Smed  Förlust 13 p 5 23 21 10
21 21 9 21
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 3 Peter Wahlström  Vinst Bye
2016-01-29 Enskedes Stege Utmanare Björn Stolt Förlust 13 p 18 18 21 9
21 21 18 19
2015-11-26 EM Prag Damer A 16-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2015-11-27 EM Prag Damer A 8-delsfinal Barbara Capper [GBR] Vinst 15 p 10 21 21 6
21 11 4 7
2015-11-27 EM Prag Damer A Kvartsfinal [1] CHRISTINE SEEHOFER [AUT] Förlust 30 p 2 8 21
21 21 19
2015-11-28 EM Prag Damer A Tröstmatch 1 [4] LILIAN DRUVE [SWE] Förlust 25 p 13 9 16
21 21 21
2015-11-29 EM Prag Damer A Tröstmatch 2 Marina Mezentzeva [RUS] Vinst Bye
2015-10-31 IWT Hungarian Open Damer A Round Robin [1] BETTINA BUGL [AUT] Förlust 36 p 10 17 10
21 21 21
2015-10-31 IWT Hungarian Open Damer A Round Robin Orsolya Szegner [HUN] Vinst 28 p 21 21 21
13 10 12
2015-11-01 IWT Hungarian Open Damer A Final Martina Meißl [AUT] Förlust 37 p 9 5 12
21 21 21
2015-10-17 IWT Finnish Open Damer A Round Robin Jenni Vähämaa [FIN] Vinst 27 p 21 21 15 21
11 13 21 6
2015-10-17 IWT Finnish Open Damer A Round Robin Mirianda Frick [LIE] Vinst 37 p 21 21 21 21
8 14 9 16
2015-10-18 IWT Finnish Open Damer A Round Robin Anna Wall [FIN] Vinst 46 p 21 21 21 21
4 13 9 12
2015-10-18 IWT Finnish Open Damer A Round Robin [2] KIRSTEN I. KAPTEIN [NED] Vinst 20 p 5 21 21 21
21 4 15 8
2015-10-03 IWT Malta Open Damer A Kvartsfinal Mirianda Frick [LIE] Vinst 22 p 15 21 21 3
21 12 5 0
2015-10-03 IWT Malta Open Damer A Semifinal [1] AMKE FISCHER [GER] Förlust 36 p 5 8 14
21 21 21
2015-10-04 IWT Malta Open Damer A Bronsmatch [2] NICOLE EISLER [SUI] Förlust 30 p 21 6 4
19 21 21
2015-08-14 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2015-08-14 KM Enskede Herrar B 8-delsfinal Peter Wahlström Vinst Bye
2015-08-14 KM Enskede Herrar B Kvartsfinal Tomas Stendahl Förlust 32 p 13 5 13
21 21 21
2015-08-15 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 1 Johan Deltin Förlust Bye
2015-08-08 11 SWT Racket Masters Damer A 8-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2015-08-08 11 SWT Racket Masters Damer A Kvartsfinal Barbara Capper [ENG] Förlust 14 p 10 20 19 8
21 22 21 7
2015-08-08 11 SWT Racket Masters Damer A Tröstmatch 1 Jo Shelley [ENG] Vinst Bye
2015-08-09 11 SWT Racket Masters Damer A Tröstmatch 2 Lauren Whiteman [ENG] Vinst Bye
2015-07-18 IWT German Open Damer A 8-delsfinal Heike Voigt [GER] Vinst 18 p 21 9 21 12
10 21 10 4
2015-07-18 IWT German Open Damer A Kvartsfinal [1] CHRISTINE SEEHOFER [AUT] Förlust 31 p 10 9 13
21 21 21
2015-07-18 IWT German Open Damer A Tröstmatch 1 [4] NATALIE PAUL [GER] Vinst 2 p 21 9 21 13
11 21 10 20
2015-07-18 IWT German Open Damer A Tröstmatch 2 [2] BETTINA BUGL [AUT] Förlust 5 p 16 16 21 15
21 21 10 21
2015-06-27 IWT Swiss Open Damer A Kvartsfinal [2] NATALIE PAUL [GER] Vinst 7 p 21 7 21 21
12 21 15 15
2015-06-27 IWT Swiss Open Damer A Semifinal Lieselot De Bleeckere [BEL] Vinst 14 p 21 9 21 21
19 21 12 6
2015-06-28 IWT Swiss Open Damer A Final [1] NICOLE EISLER [SUI] Förlust 22 p 18 14 9
21 21 21
2015-06-06 SWT King of Rackets Belgien Damer A 8-delsfinal [1] CHRISTINE SEEHOFER [AUT] Förlust 34 p 6 13 10
21 21 21
2015-06-06 SWT King of Rackets Belgien Damer A Tröstmatch 1 Jennifer Schmitz [GER] Vinst Bye
2015-06-07 SWT King of Rackets Belgien Damer A Tröstmatch 2 Martina Meißl [AUT] Förlust 25 p 16 6 16
21 21 21
2015-06-07 SWT King of Rackets Belgien Damer A Tröstmatch 3 [WC] Jolien Naessens [BEL] Vinst 15 p 21 21 16 8
18 5 21 7
2015-05-30 SM 2015 Damer A Kvartsfinal Anneli Druve Vinst 41 p 21 21 21
6 13 3
2015-05-30 SM 2015 Damer A Semifinal [2] LINA LINDHOLM Förlust 24 p 21 7 7
17 21 21
2015-05-31 SM 2015 Damer A Bronsmatch Therese Malmberg Vinst 19 p 21 13 21 5
7 21 10 3
2015-05-23 IWT Nordic Racket Games Damer A Kvartsfinal [2] AMKE FISCHER [GER] Förlust 31 p 8 14 10
21 21 21
2015-05-23 IWT Nordic Racket Games Damer A Tröstmatch 1 Nete Yom Knudsen [DEN] Vinst 21 p 7 21 21 6
21 6 6 1
2015-05-24 IWT Nordic Racket Games Damer A Tröstmatch 2 [WC] Line Irby Nørregaard [DEN]  Förlust 15 p 21 8 12 21
19 21 21 16
2015-05-09 CHA Spring Open Herrar C Round Robin Anton Roth Förlust 10 p 21 11 18 12
19 21 21 11
2015-05-09 CHA Spring Open Herrar C Round Robin [2] Fredrik Tor Groth Förlust 21 p 1 21 16
21 17 21
2015-05-10 CHA Spring Open Damer A Round Robin Therese Malmberg Vinst Bye
2015-05-10 CHA Spring Open Damer A Round Robin Anneli Druve Vinst 22 p 21 19 21
14 21 4
2015-05-10 CHA Spring Open Damer A Round Robin [1] LILIAN DRUVE Förlust 3 p 16 10 21 19
21 21 19 8
2015-04-18 IWT Czech Open Damer A Kvartsfinal [1] CHRISTINE SEEHOFER [AUT] Förlust 35 p 9 10 9
21 21 21
2015-04-18 IWT Czech Open Damer A Tröstmatch 1 Mirianda Frick [LIE] Vinst 15 p 18 21 21 10
21 16 11 7
2015-04-18 IWT Czech Open Damer A Tröstmatch 2 Natalie Paul [GER] Förlust 3 p 20 8 21 19
22 21 10 18
2015-02-21 IWT Swedish Open Damer A Kvartsfinal Nete Yom Knudsen [Den] Vinst 17 p 8 21 21 13
21 16 4 5
2015-02-21 IWT Swedish Open Damer A Semifinal [1] NICOLE EISLER [SUI] Förlust 44 p 11 6 2
21 21 21
2015-02-22 IWT Swedish Open Damer A Bronsmatch Mirianda Frick [LIE] Vinst 16 p 10 21 21 19
21 12 16 6
2014-10-11 Finnish Open Damer A Round Robin Maureen Thompson [ENG] Vinst 47 p 21 21 21
5 8 3
2014-10-12 Finnish Open Damer A Round Robin [2] ANNELI DRUVE Vinst 32 p 21 21 21
10 13 8
2014-10-12 Finnish Open Damer A Final [1] LILIAN DRUVE [SWE] Förlust 32 p 11 4 16
21 21 21
2014-08-21 VM London Damer A 16-delsfinal Eefje Henkelman [NED] Förlust 9 p 21 21 13 9
14 17 21 21
2014-08-22 VM London Damer A Tröstmatch 1 Ingen spelare Vinst Bye
2014-08-22 VM London Damer A Tröstmatch 2 [WC] Sally Dam Skaarenborg [DEN]  Förlust 14 p 21 10 0 8
9 21 21 2
2014-08-23 VM London Damer A Tröstmatch 3 Therese Malmberg Vinst 17 p 21 18 23 18
16 21 21 5
2014-08-24 VM London Damer A Tröstmatch 4 Simone Seitz [AUT] Vinst 5 p 21 16 8 21
16 21 21 3
2014-08-15 KM Enskede Herrar B 32-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2014-08-15 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Jun Johansson Förlust 18 p 21 13 7 4
15 21 21 6
2014-08-15 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 1 [2] LINA LINDHOLM Förlust 40 p 10 4 9
21 21 21
2014-08-16 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 2 Ander Ekedal Vinst Bye
2014-05-17 SWT Yonex Danish Open Damer B 8-delsfinal Ingen Spelare Vinst Bye
2014-05-17 SWT Yonex Danish Open Damer B Kvartsfinal Julia Jansen [DEN] Förlust 16 p 14 2 21 6
21 21 14 3
2014-05-17 SWT Yonex Danish Open Damer B Tröstmatch 1 Line Ratzer [DEN] Vinst 4 p 21 21 10
10 17 21
2014-05-18 SWT Yonex Danish Open Damer B Tröstmatch 2 [3] SIDSE TRIER [DEN]  Förlust 19 p 20 9 21 3
22 21 19 10
2014-02-22 IWT Swedish Open Damer B Kvartsfinal Sidse Trier [DEN] Förlust 10 p 21 18 15 13
14 21 21 21
2014-02-22 IWT Swedish Open Damer B Tröstmatch 1 Ingen Spelare Vinst Bye
2014-02-23 IWT Swedish Open Damer B Tröstmatch 2 Christine Ingvarsson  Vinst 17 p 21 6 21 15
12 21 8 5
2013-11-22 VM Zürich Damer B 16-delsfinal [7] SONJA TRÜMPI [SUI] Förlust 11 p 21 16 8 11
15 21 21 10
2013-11-22 VM Zürich Damer B Tröstmatch 1 Ildiko Kocsis [HUN] Vinst 22 p 21 21 21 4
18 13 14 0
2013-11-23 VM Zürich Damer B Tröstmatch 2 [4] ANNELI DRUVE Vinst 5 p 21 8 22 21
19 21 20 7
2013-05-25 SM Damer B Round Robin Mie Kjellser Vinst 28 p 21 20 21 21
14 22 10 9
2013-05-25 SM Damer B Round Robin Therese Malmberg Förlust 23 p 7 4 14 21
21 21 21 6
2013-05-25 SM Damer B Round Robin Christine Ingvarsson Vinst 22 p 21 7 21 21
11 21 10 6
2013-05-26 SM Damer B Round Robin Helena Håkanson Vinst 50 p 21 21 21 21
4 12 7 11
2013-02-23 Swedish Open Damer B 8-delsfinal Ida Wahlström Förlust 27 p 15 15 6
21 21 21
2013-02-23 Swedish Open Damer B Tröstmatch 1 [3] MALIN FORSBERG Vinst Bye
2013-02-24 Swedish Open Damer B Tröstmatch 2 Helena Carlsson Vinst Bye
2013-02-24 Swedish Open Damer B Tröstmatch 3 Nete Yom Knudsen [DEN] Förlust 26 p 2 7 21
21 21 14
Head-To-Head
Amke Fischer 0-2
2015-05-23 IWT Nordic Racket Games Damer A Kvartsfinal Förlust 31 p
2015-10-03 IWT Malta Open Damer A Semifinal Förlust 36 p
Anna Wall 1-0
2015-10-18 IWT Finnish Open Damer A Round Robin Vinst 46 p
Anneli Druve 6-0
2013-11-23 VM Zürich Damer B Tröstmatch 2 Vinst 5 p
2014-10-12 Finnish Open Damer A Round Robin Vinst 32 p
2015-05-10 CHA Spring Open Damer A Round Robin Vinst 22 p
2015-05-30 SM 2015 Damer A Kvartsfinal Vinst 41 p
2016-04-03 CHA Spring Open Damer A Round Robin Vinst 52 p
2016-05-21 SM 2016 Damer A Round Robin Vinst 33 p
Anton Roth 0-1
2015-05-09 CHA Spring Open Herrar C Round Robin Förlust 10 p
Astrid Reimer-Kern 1-0
2016-06-04 SWT King of Rackets Damer A Kvartsfinal Vinst 2 p
Barbara Capper 1-1
2015-08-08 11 SWT Racket Masters Damer A Kvartsfinal Förlust 14 p
2015-11-27 EM Prag Damer A 8-delsfinal Vinst 15 p
Bettina Bugl 0-2
2015-07-18 IWT German Open Damer A Tröstmatch 2 Förlust 5 p
2015-10-31 IWT Hungarian Open Damer A Round Robin Förlust 36 p
Björn Stolt 1-1
2016-01-29 Enskedes Stege Utmanare Förlust 13 p
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 1 Vinst 14 p
Christine Ingvarsson  3-0
2013-05-25 SM Damer B Round Robin Vinst 22 p
2014-02-23 IWT Swedish Open Damer B Tröstmatch 2 Vinst 17 p
2016-05-21 SM 2016 Damer A Round Robin Vinst 23 p
Christine Seehofer 0-5
2015-04-18 IWT Czech Open Damer A Kvartsfinal Förlust 35 p
2015-06-06 SWT King of Rackets Belgien Damer A 8-delsfinal Förlust 34 p
2015-07-18 IWT German Open Damer A Kvartsfinal Förlust 31 p
2015-11-27 EM Prag Damer A Kvartsfinal Förlust 30 p
2016-06-05 SWT King of Rackets Damer A Semifinal Förlust 37 p
Daniel Kommes 0-1
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp B match 1 Förlust 17 p
Eefje Henkelman 0-1
2014-08-21 VM London Damer A 16-delsfinal Förlust 9 p
Erik Wasell 1-0
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp B match 2 Vinst 7 p
Fredrik Tor Groth 0-1
2015-05-09 CHA Spring Open Herrar C Round Robin Förlust 21 p
Heike Voigt 1-0
2015-07-18 IWT German Open Damer A 8-delsfinal Vinst 18 p
Helena Håkanson 1-0
2013-05-26 SM Damer B Round Robin Vinst 50 p
Ida Wahlström 0-1
2013-02-23 Swedish Open Damer B 8-delsfinal Förlust 27 p
Ildiko Kocsis 1-0
2013-11-22 VM Zürich Damer B Tröstmatch 1 Vinst 22 p
Isak Enström 1-0
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 1 Vinst 9 p
Izzy Tyrrell 0-1
2016-07-09 IWT Latvian Open Damer A Kvartsfinal Förlust 15 p
Jenni Vähämaa 1-0
2015-10-17 IWT Finnish Open Damer A Round Robin Vinst 27 p
Jolien Naessens 1-0
2015-06-07 SWT King of Rackets Belgien Damer A Tröstmatch 3 Vinst 15 p
Jonatan Mossberg 1-1
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp B match 3 Förlust 20 p
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 2 Vinst 25 p
Julia Jansen 0-1
2014-05-17 SWT Yonex Danish Open Damer B Kvartsfinal Förlust 16 p
Jun Johansson 0-1
2014-08-15 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Förlust 18 p
Karl Frostensson 0-1
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp B match 2 Förlust 19 p
Kirsten I. Kaptein 3-0
2015-10-18 IWT Finnish Open Damer A Round Robin Vinst 20 p
2016-06-25 IWT Swiss Open Damer A Tröstmatch 1 Win 19 p
2016-07-09 IWT Latvian Open Damer A Tröstmatch 1 Vinst 19 p
Lilian Druve 1-5
2014-10-12 Finnish Open Damer A Final Förlust 32 p
2015-05-10 CHA Spring Open Damer A Round Robin Förlust 3 p
2015-11-28 EM Prag Damer A Tröstmatch 1 Förlust 25 p
2016-04-03 CHA Spring Open Damer A Round Robin Förlust 17 p
2016-05-22 SM 2016 Damer A Round Robin Vinst 9 p
2016-07-10 IWT Latvian Open Damer A Tröstmatch 2 Förlust 12 p
Lina Lindholm 0-2
2014-08-15 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 1 Förlust 40 p
2015-05-30 SM 2015 Damer A Semifinal Förlust 24 p
Line Irby Nørregaard 0-2
2015-05-24 IWT Nordic Racket Games Damer A Tröstmatch 2 Förlust 15 p
2016-02-27 IWT Swedish Open Damer A Semifinal Förlust 22 p
Line Ratzer 1-0
2014-05-17 SWT Yonex Danish Open Damer B Tröstmatch 1 Vinst 4 p
Liselot De Bleeckere 2-0
2015-06-27 IWT Swiss Open Damer A Semifinal Vinst 14 p
2016-06-05 SWT King of Rackets Damer A Bronsmatch Vinst 3 p
Markus Smed 0-1
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 2 Förlust 13 p
Martina Meißl 0-2
2015-06-07 SWT King of Rackets Belgien Damer A Tröstmatch 2 Förlust 25 p
2015-11-01 IWT Hungarian Open Damer A Final Förlust 37 p
Maureen Thompson 1-0
2014-10-11 Finnish Open Damer A Round Robin Vinst 47 p
Mie Kjellser 1-0
2013-05-25 SM Damer B Round Robin Vinst 28 p
Mirianda Frick 6-0
2015-02-22 IWT Swedish Open Damer A Bronsmatch Vinst 16 p
2015-04-18 IWT Czech Open Damer A Tröstmatch 1 Vinst 15 p
2015-10-03 IWT Malta Open Damer A Kvartsfinal Vinst 22 p
2015-10-17 IWT Finnish Open Damer A Round Robin Vinst 37 p
2016-02-27 IWT Swedish Open Damer A Kvartsfinal Vinst 23 p
2016-04-03 CHA Spring Open Damer A Round Robin Vinst 34 p
Natalie Paul 2-2
2015-04-18 IWT Czech Open Damer A Tröstmatch 2 Förlust 3 p
2015-06-27 IWT Swiss Open Damer A Kvartsfinal Vinst 7 p
2015-07-18 IWT German Open Damer A Tröstmatch 1 Vinst 2 p
2016-02-28 IWT Swedish Open Damer A Bronsmatch Förlust 13 p
Nete Yom Knudsen 2-1
2013-02-24 Swedish Open Damer B Tröstmatch 3 Förlust 26 p
2015-02-21 IWT Swedish Open Damer A Kvartsfinal Vinst 17 p
2015-05-23 IWT Nordic Racket Games Damer A Tröstmatch 1 Vinst 21 p
Nicole Eisler 0-4
2015-02-21 IWT Swedish Open Damer A Semifinal Förlust 44 p
2015-06-28 IWT Swiss Open Damer A Final Förlust 22 p
2015-10-04 IWT Malta Open Damer A Bronsmatch Förlust 30 p
2016-06-26 IWT Swiss Open Damer A Tröstmatch 2 Förlust 36 p
Orsolya Szegner 1-0
2015-10-31 IWT Hungarian Open Damer A Round Robin Vinst 28 p
Oscar Flärdh 1-0
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp B match 3 Vinst 6 p
Peter Niska 0-1
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp B match 1 Förlust 15 p
Sally Dam Skaarenborg 0-1
2014-08-22 VM London Damer A Tröstmatch 2 Förlust 14 p
Sidse Trier 0-1
2014-02-22 IWT Swedish Open Damer B Kvartsfinal Förlust 10 p
2014-05-18 SWT Yonex Danish Open Damer B Tröstmatch 2 Förlust 19 p
Silke Altmann 0-1
2016-06-25 IWT Swiss Open Damer A Kvartsfinal Förlust 22 p
Simone Seitz 1-0
2014-08-24 VM London Damer A Tröstmatch 4 Vinst 5 p
Sonja Trümpi 0-1
2013-11-22 VM Zürich Damer B 16-delsfinal Förlust 11 p
Sven Emtell 0-1
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 3 Förlust 17 p
Therese Malmberg 3-1
2013-05-25 SM Damer B Round Robin Förlust 23 p
2014-08-23 VM London Damer A Tröstmatch 3 Vinst 17 p
2015-05-31 SM 2015 Damer A Bronsmatch Vinst 19 p
2016-05-22 SM 2016 Damer A Round Robin Vinst 33 p
Tomas Stendahl 0-1
2015-08-14 KM Enskede Herrar B Kvartsfinal Förlust 32 p