Alla Head-To-Head




0709-18 50 00
bjorn@stolt.se

Björn Stolt 30-36
Antal matcher: 66 st
Bordtennis: 18-48 med snittresultatet minus 6 bollar
Badminton: 20-46 med snittresultatet minus 5 bollar
Squash: 22-44 med snittresultatet minus 2 bollar
Tennis: 41-1 med snittresultatet plus 8 bollar
Resultat bollar: 3635-4092 (Minus 457)
Gummiarm: 0-2
Kronologisk ordning
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp B match 1 Oscar Flärdh Förlust 21 p 17 8 17 1
21 21 21 1
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp B match 2 Viktor Kådd Olsson Vinst 13 p 21 10 21 12
12 21 9 9
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp B match 3 Thomas Olsson Förlust 29 p 23 4 7
21 21 21
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 1 Sven Emtell Förlust 26 p 10 14 13
21 21 21
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 2 Thomas Olsson Förlust Bye
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 3 Mikael Åkerberg Förlust Bye
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 1 Anna-Klara Ahlmer Förlust 14 p 18 15 16 8
21 21 21 8
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 2 Tomas Torstensson Vinst 5 p 13 13 21 21
21 21 15 6
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 3 Sven Emtell Vinst 2 p 22 18 11 21
20 21 21 8
2016-01-29 Enskedes Stege Utmanad Anna-Klara Ahlmer Vinst 13 p 21 21 18 19
18 18 21 9
2016-01-16 Lördagstävling nr 27 Grupp B match 1 Erik Wasell Vinst 12 p 21 18 18 21
19 21 21 5
2016-01-16 Lördagstävling nr 27 Grupp B match 2 Daniel Kommes Vinst 3 p 14 21 15 21
21 11 21 15
2016-01-16 Lördagstävling nr 27 Grupp B match 3 Karl Frostensson Förlust 25 p 17 10 11
21 21 21
2015-12-12 Lördagstävling nr 26 Grupp B match 1 Oscar Flärdh Vinst 1 p 18 8 21 21
21 21 19 6
2015-12-12 Lördagstävling nr 26 Grupp B match 2 Mikael Blom Vinst 7 p 10 23 21 21
21 21 11 15
2015-12-12 Lördagstävling nr 26 Grupp B match 3 Lars Stävenborg Förlust 34 p 12 12 5
21 21 21
2015-11-28 Lördagstävling nr 25 Grupp C match 1 Ingen spelare Vinst Bye
2015-11-28 Lördagstävling nr 25 Grupp C match 2 Nicolas Ekman Vinst 5 p 11 7 21 21
21 21 7 6
2015-11-28 Lördagstävling nr 25 Grupp C match 3 Erik J. Lybeck Förlust 7 p 9 10 21 15
21 21 8 12
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp B match 1 Peter Wahlström Förlust 24 p 11 10 18
21 21 21
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp B match 2 Erik Wasell Vinst 2 p 9 21 21 21
21 23 15 11
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp B match 3 Iker Rudberg Förlust 18 p 13 13 17 4
21 21 21 2
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp B match 1 René Lindberg Förlust 36 p 12 13 2
21 21 21
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp B match 2 Leo Östborg Vinst 7 p 12 18 21 21
21 21 15 8
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp B match 3 Isak Enström Förlust Bye
2015-08-14 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2015-08-14 KM Enskede Herrar B 8-delsfinal Patrik Granlund Förlust 22 p 21 4 9
14 21 21
2015-08-14 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 1 [3] JOHN DUNÉR Förlust 3 p 13 13 21 17
21 21 12 13
2015-08-15 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 2 Peter Wahlström Vinst Bye
2015-05-29 SM 2015 Herrar C 16-delsfinal [2] ANDERS LUNDH Vinst 10 p 8 21 21 17
21 10 14 12
2015-05-30 SM 2015 Herrar C 8-delsfinal David Ehrenstråle Vinst 18 p 21 21 21 6
17 16 14 4
2015-05-30 SM 2015 Herrar C Tröstmatch 1 [7] KARL FROSTENSSON Förlust 26 p 21 5 9
19 21 21
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 1 Oscar Flärdh Förlust 22 p 12 10 19
21 21 21
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 2 Lina Lindholm Vinst 9 p 21 10 13 21
11 21 21 3
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 3 Per-Axel Giertz Förlust 30 p 5 22 15 2
21 20 21 2
2015-02-28 Lördagstävling nr 18 Grupp A match 1 [1] SEBASTIAN HEDLUND Förlust 7 p 9 21 16 15
21 18 21 8
2015-02-28 Lördagstävling nr 18 Grupp A match 2 Mikael Billfors Vinst 3 p 21 23 18 22
19 21 21 20
2015-02-28 Lördagstävling nr 18 Grupp A match 3 Mikael Bergqvist Förlust 25 p 5 16 17
21 21 21
2015-02-06 Enskedes Stege Utmanad Mikael Billfors Förlust 1 p 17 21 11 21
21 18 21 11
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 1 Mikael Bergqvist Förlust 1 p 14 21 13 21
21 19 21 9
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 2 Martin Elfstadius Förlust 30 p 6 8 20
21 21 22
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 3 Tomas Torstensson Vinst 4 p 2 19 21 21
21 21 11 6
2014-11-08 Lördagstävling nr 15 Grupp B match 1 Henrik Boestad Vinst 7 p 21 8 21 15
11 21 11 15
2014-11-08 Lördagstävling nr 15 Grupp B match 2 Iker Rudberg Förlust 31 p 6 9 17
21 21 21
2014-11-08 Lördagstävling nr 15 Grupp B match 3 Martin Elfstadius Vinst 6 p 17 19 22 21
21 21 24 7
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp B match 1 Oscar Flärdh Vinst 2 p 18 10 23 21
21 21 21 7
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp B match 2 Daniel Kommes Förlust 12 p 5 21 17 10
21 18 21 5
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp B match 3 Johan Löfwenhamn Vinst 5 p 11 23 21 21
21 21 13 16
2014-08-15 KM Enskede Herrar B 32-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2014-08-15 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Karl Frostensson Förlust 11 p 21 16 10 9
12 21 21 13
2014-08-15 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 1 Leo Östborg Vinst 8 p 8 21 21 21
21 15 19 8
2014-08-16 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 2 Ulf Viktorsson Vinst 19 p 21 21 18 14
14 17 21 3
2014-07-17 Enskedes Stege Utmanare Mikael Bergqvist Förlust 25 p 7 7 21
21 21 18
2014-07-09 Enskedes Stege Utmanare Anders Gullesjö Vinst 3 p 15 21 15 21
21 18 21 9
2014-06-13 Enskedes Stege Utmanad Mikael Blom Vinst 8 p 3 20 21 21
21 22 6 8
2014-05-17 Lördagstävling nr 13 Grupp A match 1 Niclas Larsson Förlust 26 p 7 14 10 21
21 21 21 15
2014-05-17 Lördagstävling nr 13 Grupp A match 2 Mika Hasmats Förlust 31 p 2 11 26
21 21 28
2014-05-17 Lördagstävling nr 13 Grupp A match 3 Per-Axel Giertz Förlust 24 p 5 21 6
21 14 21
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp B match 1 Karl Frostensson Vinst 7 p 21 24 16 15
12 22 21 14
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp B match 2 Peter Niska Förlust 30 p 3 17 13
21 21 21
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp B match 3 Sven Emtell Förlust 10 p 13 11 19 12
21 21 21 2
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp B match 1 [1] ERIK PETTERSSON Förlust 34 p 13 9 7
21 21 21
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp B match 2 Dan Morast Vinst 14 p 21 21 8 21
18 13 21 5
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp B match 3 Lina Lindholm Förlust 26 p 17 10 10
21 21 21
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 1 Sven Emtell Vinst 11 p 12 15 15 15
15 13 8 10
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 2 [4] JONAS EKENBERG Förlust 10 p 12 9 13 6
15 15 15 5
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 3 Bengt Sonnert Förlust 3 p 15 5 7 15
6 15 15 9
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 4 Stefan Nilsson Förlust Bye
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 1 Magnus Åberg Förlust 28 p 2 6 7 17
15 15 15 15
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 2 [4] HANS HELLENBORG Förlust 7 p 15 5 5 15
10 15 15 7
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 3 Ingen spelare Vinst Bye
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 4 Pär Palmebäck Vinst 3 p 10 12 15 15
15 15 10 9
2012-11-29 VM Stockholm Herrar D 16-delsfinal Hugo Hellman Vinst 21 p 12 19 21 21
21 21 8 2
2012-11-30 VM Stockholm Herrar D 8-delsfinal Anders Nilsson Vinst 38 p 21 21 21
9 14 2
2012-11-30 VM Stockholm Herrar D Kvartsfinal Per-Axel Giertz Förlust 24 p 8 17 14
21 21 21
Head-To-Head
Anders Gullesjö 1-0
2014-07-09 Enskedes Stege Utmanare Vinst 3 p
Anders Lundh 1-0
2015-05-29 SM 2015 Herrar C 16-delsfinal Vinst 10 p
Anders Nilsson 1-0
2012-11-30 VM Stockholm Herrar D 8-delsfinal Vinst 38 p
Anna-Klara Ahlmer 1-1
2016-01-29 Enskedes Stege Utmanad Vinst 13 p
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 1 Förlust 14 p
Bengt Sonnert 0-1
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 3 Förlust 3 p
Dan Morast 1-0
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp B match 2 Vinst 14 p
Daniel Kommes 1-1
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp B match 2 Förlust 12 p
2016-01-16 Lördagstävling nr 27 Grupp B match 2 Vinst 3 p
David Ehrenstråle 1-0
2015-05-30 SM 2015 Herrar C 8-delsfinal Vinst 18 p
Erik J. Lybeck 0-1
2015-11-28 Lördagstävling nr 25 Grupp C match 3 Förlust 7 p
Erik Pettersson 0-1
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp B match 1 Förlust 34 p
Erik Wasell 2-0
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp B match 2 Vinst 2 p
2016-01-16 Lördagstävling nr 27 Grupp B match 1 Vinst 12 p
Hans Hellenborg 0-1
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 2 Förlust 7 p
Henrik Boestdad 1-0
2014-11-08 Lördagstävling nr 15 Grupp B match 1 Vinst 7 p
Hugo Hellman 1-0
2012-11-29 VM Stockholm Herrar D 16-delsfinal Vinst 21 p
Iker Rudberg 0-2
2014-11-08 Lördagstävling nr 15 Grupp B match 2 Förlust 31 p
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp B match 3 Förlust 18 p
Johan Löfwenhamn 1-0
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp B match 3 Vinst 5 p
John Dunér 0-1
2015-08-14 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 1 Förlust 3 p
Jonas Ekenberg 0-1
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 2 Förlust 10 p
Karl Frostensson 1-3
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp B match 1 Vinst 7 p
2014-08-15 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Förlust 11 p
2015-05-30 SM 2015 Herrar C Tröstmatch 1 Förlust 26 p
2016-01-16 Lördagstävling nr 27 Grupp B match 3 Förlust 25 p
Lars Stävenborg 0-1
2015-12-12 Lördagstävling nr 26 Grupp B match 3 Förlust 34 p
Leo Östborg 2-0
2014-08-15 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 8 p
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp B match 2 Vinst 7 p
Lina Lindholm 1-1
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp B match 3 Förlust 26 p
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 2 Vinst 9 p
Magnus Åberg 0-1
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 1 Förlust 28 p
Martin Elfstadius 1-1
2014-11-08 Lördagstävling nr 15 Grupp B match 3 Vinst 6 p
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 2 Förlust 30 p
Mika Hasmats 0-1
2014-05-17 Lördagstävling nr 13 Grupp A match 2 Förlust 31 p
Mikael Bergqvist 0-3
2014-07-17 Enskedes Stege Utmanare Förlust 25 p
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 1 Förlust 1 p
2015-02-28 Lördagstävling nr 18 Grupp A match 3 Förlust 25 p
Mikael Billfors 1-1
2015-02-06 Enskedes Stege Utmanad Förlust 1 p
2015-02-28 Lördagstävling nr 18 Grupp A match 2 Vinst 3 p
Mikael Blom 2-0
2014-06-13 Enskedes Stege Utmanad Vinst 8 p
2015-12-12 Lördagstävling nr 26 Grupp B match 2 Vinst 7 p
Niclas Larsson 0-1
2014-05-17 Lördagstävling nr 13 Grupp A match 1 Förlust 26 p
Nicolas Ekman 1-0
2015-11-28 Lördagstävling nr 25 Grupp C match 2 Vinst 5 p
Oscar Flärdh 2-2
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp B match 1 Vinst 2 p
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 1 Förlust 22 p
2015-12-12 Lördagstävling nr 26 Grupp B match 1 Vinst 1 p
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp B match 1 Förlust 21 p
Patrik Granlund 0-1
2015-08-14 KM Enskede Herrar B 8-delsfinal Förlust 22 p
Per-Axel giertz 0-3
2012-11-30 VM Stockholm Herrar D Kvartsfinal Förlust 24 p
2014-05-17 Lördagstävling nr 13 Grupp A match 3 Förlust 24 p
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 3 Förlust 30 p
Peter Niska 0-1
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp B match 2 Förlust 30 p
Peter Wahlström 0-1
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp B match 1 Förlust 24 p
Pär Palmebäck 1-0
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 4 Vinst 3 p
René Lindberg 0-1
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp B match 1 Förlust 36 p
Sebastian Hedlund 0-1
2015-02-28 Lördagstävling nr 18 Grupp A match 1 Förlust 7 p
Sven Emtell 2-2
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 1 Vinst 11 p
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp B match 3 Förlust 10 p
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 3 Vinst 2 p
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp B match 1 Förlust 26 p
Thomas Olsson 0-1
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp B match 3 Förlust 29 p
Tomas Torstensson 2-0
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 3 Vinst 4 p
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp B match 2 Vinst 5 p
Ulf Viktorsson 1-0
2014-08-16 KM Enskede Herrar B Tröstmatch 2 Vinst 19 p
Viktor Kådd Olsson 1-0
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp B match 2 Vinst 13 p