KM 2020 Klass A - 21 spelare                                                                                                    
  Sextondelsfinal       Åttondelsfinal       Kvartsfinal       Semifinal       Final & Bronsmatch
  Match Nr Spelare Statistik Resultat       Match Nr Spelare Resultat       Match Nr Spelare Resultat       Match Nr Spelare Resultat       Match Nr Spelare Resultat
                                                                                                               
  A1 [1] SEBASTIAN HEDLUND (1) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
106-25
128-3
67-64
75-54
42-34
8056-6200
0-1
1       1 1   Vinnaren till match 17   A17

Fre
19:00
[1] SEBASTIAN HEDLUND (1)         0 1   Vinnaren till match 33

Förloraren till match 37
  A33

Fre
20:30
Simon Forsslund (19) 3 20 19   42 22   Vinnaren till match 49

Förloraren till match 51
  A49

Lör
10:45
Johan Rosenberg (15) 21 6 6 1 34 21   Vinnaren till match 61

Förloraren till match 62
  A61

Lör
12:00
Bengt Sonnert (8) 13 21 10 2 46 20
  Bye               0     Simon Forsslund (19) 1       1     Johan Rosenberg (15) 21 22 21   64     Bengt Sonnert (8) 11 21 21 2 55     [2] RENÉ LINDBERG (2) 21 19 21 5 66
                                                                                                               
  A2

Fre
17:30
Pontus Olofsson (14) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
36-41
38-39
38-39
40-37
28-29
4611-4627
0-1
12 21 7 12 52 10   Vinnaren till match 17

Förloraren till match 25
  A18

Fre
19:00
Håkan Sabel (47) 2 8 4   14 49   Vinnaren till match 33

Förloraren till match 37
  A34

Fre
20:30
Bengt Sonnert (8) 8 21 21 13 63 16   Vinnaren till match 49

Förloraren till match 51
  A50

Lör
10:45
Pär Mattsson (13) 18 10 7   35 28   Vinnaren till match 61

Förloraren till match 62
  A62

Lör
12:00
Johan Rosenberg (15) 21 22 16   59 12
  Simon Forsslund (19) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
21 13 21 7 62     Johan Rosenberg (15) 21 21 21   63     [4] HENRIK HULDSCHINER (7) 21 11 9 6 47     [2] RENÉ LINDBERG (2) 21 21 21   63     Pär Mattsson (13) 6 20 21   47
                                                                                                               
  A3 Håkan Sabel (47) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
1       1 1   Vinnaren till match 18   A19

Fre
17:45
Benny Stolpe (-) 4 5 6   15 48   Vinnaren till match 34

Förloraren till match 38
  A35

Fre
20:45
Gustav Möller (-) 9 21 12 9 51 13   Vinnaren till match 50

Förloraren till match 52
  A51

Lör
11:00
Simon Forsslund (19) 9 19 15 0 43 22                      
  Bye               0     Bengt Sonnert (8) 21 21 21   63     Pär Mattsson (13) 21 10 21 12 64     [4] HENRIK HULDSCHINER (7) 21 21 21 2 65                  
                                                                                                               
  A4

Fre
17:30
Sam Lundin (-) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
1 21 5   27 31   Vinnaren till match 18

Förloraren till match 25
  A20

Fre
19:00
Anton Hahlin (42) 2 17 7   26 37   Vinnaren till match 34

Förloraren till match 38
  A36

Fre
20:45
Magnus Åberg (11) 21 12 5   38 23   Vinnaren till match 50

Förloraren till match 52
  A52

Lör
11:00
Gustav Möller (-) 15 21 21 15 72 10                      
  Johan Rosenberg (15) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
14-4
18-0
6-12
5-13
12-4
1088-889
0-0
21 16 21   58     [4] HENRIK HULDSCHINER (7) 21 21 21   63     [2] RENÉ LINDBERG (2) 19 21 21   61     Magnus Åberg (11) 21 9 11 21 62                  
                                                                                                               
                                                                                                               
  A5 Benny Stolpe (-) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
1       1 1   Vinnaren till match 19   A21

Fre
19:15
[3] JONAS ENGSTRÖM (4)         0 1   Vinnaren till match 35

Förloraren till match 39
  A37

Lör
10:00
[1] SEBASTIAN HEDLUND (1)         0 1   Vinnaren till match 53

Förloraren till match 55
  A53

Lör
11:15
Håkan Sabel (47) 4 16 9   29 34                      
  Bye    





        0     Gustav Möller (-) 1       1     Håkan Sabel (47) 1       1     Anton Hahlin (42) 21 21 21   63                  
                                                                                                               
  A6 Bye    





        0 1   Vinnaren till match 19   A22

Fre
18:00
Pär Mattsson (13) 21 21 18 6 66 22   Vinnaren till match 35

Förloraren till match 39
  A38

Lör
10:00
Benny Stolpe (-) 5 21 9   35 24   Vinnaren till match 53

Förloraren till match 55
  A54

Lör
11:15
Dahn Sadarangani (10)         0 1                      
  Bengt Sonnert (8) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
42-35
23-54
71-6
41,36
21-33
4526-4208
0-1
1       1     Dahn Sadarangani (10) 5 15 21 3 44     Anton Hahlin (42) 21 17 21   59     Alexander Jäätmaa (16) 1       1                  
                                                                                                               
  A7

Fre
17:30
Anton Hahlin (42) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
21 10 21   52 22   Vinnaren till match 20

Förloraren till match 26
  A23

Fre
18:00
Stefan Burvall (44) 11 6 3   20 43   Vinnaren till match 36

Förloraren till match 40
  A39

Lör
10:15
[3] JONAS ENGSTRÖM (4)         0 1   Vinnaren till match 54

Förloraren till match 56
  A55

Lör
11:30
[1] SEBASTIAN HEDLUND (1)         0 1                      
  Alexander Johansson (-) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
8 21 1   30     Magnus Åberg (11) 21 21 21   63     Dahn Sadarangani (10) 1       1     Benny Stolpe (-) 1       1                  
                                                                                                               
  A8 Bye    





        0 1   Vinnaren till match 20   A24

Fre
19:15
Alexander Jäätmaa (16) 2 8 6   16 47   Vinnaren till match 36

Förloraren till match 40
  A40

Lör
10:15
Stefan Burvall (44) 6 11 17   34 29   Vinnaren till match 54

Förloraren till match 56
  A56

Lör
11:30
[3] JONAS ENGSTRÖM (4)         0 1                      
  [4] HENRIK HULDSCHINER (7) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
59-38
85-11
26-70
50-45
34-28
5479-4976
0-1
1       1     [2] RENÉ LINDBERG (2) 21 21 21   63     Alexander Jäätmaa (16) 21 21 21   63     Stefan Burvall (44) 1       1                  
                                                                                                               
                                                                                                               
  A9 [3] JONAS ENGSTRÖM (4) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
1       1 1   Vinnaren till match 21   A25

Fre
19:00
Pontus Olofsson (14) 21 10 21 4 56 19   Vinnaren till match 41 & 57   A41 Pontus Olofsson (14) 1       1 1       A57

Lör
11:45
Pontus Olofsson (14) 21 9 21 21 72 17                      
  Bye    





        0     Sam Lundin (-) 10 21 3 3 37     Bye         0     Thomas Olsson (29) 10 21 18 6 55                      
                                                                                                               
  A10

Fre
17:45
Gustav Möller (-) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
21 21 21   63 30   Vinnaren till match 21

Förloraren till match 29
  A26

Fre
19:15
Alexander Johansson (-) 5 21 5   31 27       A42

Lör
10:30
Thomas Olsson (29) 1       1 1       A58

Lör
11:45
Peter Niska (23)         0 1                      
  Thomas Olsson (29) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
38-30
20-48
64-4
43-25
5-40
3957-3490
0-0
18 9 6   33     Thomas Olsson (29) 21 16 21   58       Peter Niska (23)         0       Sam Lundin (-) 1       1                      
                                                                                                               
  A11 Pär Mattsson (13) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
35-27
26-36
39-23
44-16
13-31
3565-3387
0-1
1       1 1   Vinnaren till match 22   A27 Peter Niska (23) 1       1 1       A43

Lör
10:30
Sam Lundin (-) 9 21 21 19 70 3                                            
  Bye    





        0     Bye         0       Alexander Johansson (-) 21 15 12 19 67                                            
                                                                                                               
  A12 Bye    





        0 1   Vinnaren till match 22                                                                                    
  Dahn Sadarangani (10) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
35-24
18-41
27-31
39-19
35-7
3324-3166
0-0
1       1                                                                                      
                                                                                                               
                                                                                                               
  A13 Stefan Burvall (44) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
1       1 1   Vinnaren till match 23                                                                                    
  Bye    





        0                                                                                      
                                                                                                               
  A14

Fre
18:00
Bye               0 1   Vinnaren till match 23                                                                                    
  Magnus Åberg (11) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
70-60
63-67
79-50
66-63
47-50
7444-7399
2-1
1       1                                                                                      
                                                                                                               
  A15

Fre
17:45
Alexander Jäätmaa (16) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
4-8
2-10
5-7
5-7
6-1
584-694
0-0
1       1 1   Vinnaren till match 24

Förloraren till match 27
                                                                                   
  Peter Niska (23) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
36-28
28-35
37-27
52-11
17-23
3538-3234
0-1
        0                                                                                      
                                                                                                               
  A16 Bye    





        0 1   Vinnaren till match 24                                                                                    
  [2] RENÉ LINDBERG (2) Totalt
Bordtennis
Badminton
Squash
Tennis
Bollar
Gummiarm
51-9
17-43
37-23
50-8
36-1
3711-2969
0-0
1       1                                                                                   www.enskederacketlon.se