Alla Head-To-Head




0706-18 14 40
skanstull()gmail.com

Stefan Nilsson 48-45
Antal matcher: 93 st
Bordtennis: 53-40 med snittresultatet plus 2 bollar
Badminton: 61-32 med snittresultatet plus 3 bollar
Squash: 25-67 med snittresultatet minus 4 bollar
Tennis: 42-21 med snittresultatet plus 2 bollar
Resultat bollar: 5245-3037 (Plus 208)
Gummiarm: 0-0
Kronologisk ordning
2017-05-13 SM 2017 Herrar A 16-delsfinal Mats Källberg  Vinst Bye
2017-05-13 SM 2017 Herrar A 8-delsfinal [2] MIKAEL REHN Förlust 22 p 6 16 19
21 21 21
2017-05-13 SM 2017 Herrar A Tröstmatch 1 Magnus Åberg Vinst 10 p 21 13 21 18
14 21 16 12
2017-05-14 SM 2017 Herrar A Tröstmatch 2 [6] MICHAEL PERSSON Förlust Bye
2017-04-08 Lördagstävling nr 41 Grupp A match 1 Karl Frostensson Vinst 28 p 21 21 21
13 8 14
2017-04-08 Lördagstävling nr 41 Grupp A match 2 Anders Gullesjö Vinst Bye
2017-04-08 Lördagstävling nr 41 Grupp A match 3 Pär Mattsson Förlust 23 p 7 21 7
21 16 21
2017-02-24 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal [WC] Roland Pichler [AUT]  Vinst 13 p 5 21 21 21
21 14 16 4
2017-02-25 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Alexander Lipczynski  Förlust 14 p 21 21 4 8
14 19 21 14
2017-02-25 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 [6] JAMES WATKINS [GBR] Vinst 32 p 21 21 21
11 9 11
2016-08-19 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Peter Wahlström Vinst 19 p 21 21 17 4
8 12 21 3
2016-08-19 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal [1] SEBASTIAN HEDLUND Förlust 24 p 9 21 3
21 15 21
2016-08-20 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Erik Pettersson Förlust 6 p 21 21 6 13
11 14 21 21
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 16-delsfinal Jesper Wallenberg Vinst 31 p 10 21 21
21 0 0
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 8-delsfinal [7] JIMMY TAY Förlust 12 p 6 21 21 10
21 23 17 9
2016-05-22 SM 2016 Herrar B Tröstmatch 1 [2] ANDERS LÄTT Vinst Bye
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp A match 1 Fredrik Björk  Vinst 24 p 21 21 21
13 12 14
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp A match 2 Daniel Andersson  Vinst 21 p 19 19 21 17
21 21 10 3
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp A match 3 [2] RENÈ LINDBERG (9) Förlust 19 p 18 19 9 3
21 21 21 5
2016-04-02 CHA Spring Open Herrar B 8-delsfinal Jonas Dahlbom  Vinst 27 p 21 21 21
13 17 6
2016-04-03 CHA Spring Open Herrar B Kvartsfinal [4] ALEXANDER LIPCZYNSKI Förlust 5 p 21 21 10 7
6 16 21 21
2016-04-03 CHA Spring Open Herrar B Tröstmatch 1 Markus Borg  Vinst 14 p 21 21 13 18
17 13 21 8
2016-04-03 CHA Spring Open Herrar B Tröstmatch 2 Joerg Kanonenberg [GER]  Förlust 22 p 14 11 22 0
21 21 24 3
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Joel Pennanen [FIN] Vinst 30 p 21 21 21
6 18 9
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal [2] ERIK PETTERSSON Förlust 20 p 21 12 10 2
11 21 21 12
2016-02-27 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 [8] MARKUS KLEMENT [GER]  Vinst 14 p 21 21 16 7
8 14 21 8
2016-02-28 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 2 [5] JAMES WATKINS [GBR]  Vinst 16 p 21 13 21 16
9 21 19 6
2016-02-28 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 3 [4] MAGNUS EDBY Förlust Bye
2015-01-09 Enskedes Stege Utmanare Pär Mattsson Vinst 7 p 21 21 6 21
12 15 21 14
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp A match 1 [2] ANDERS GULLESJÖ  Vinst 27 p 21 21 16
6 9 16
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp A match 2 Per-Axel Giertz  Förlust 11 p 10 21 15 11
21 13 21 13
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp A match 3 René Lindberg  Förlust 15 p 21 16 11 9
9 21 21 21
2015-11-26 EM Prag Herrar B 32-delsfinal Matija Kazalicki [CRO] Förlust 3 p 13 21 18 19
21 15 21 17
2015-11-26 EM Prag Herrar B Tröstmatch 1 Ingen spelare Vinst Bye
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 2 Daniel Åhlander  Vinst 4 p 21 21 9 21
14 14 21 19
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 3 Mika Kiljunen [FIN] Förlust 9 p 10 16 21 13
21 21 18 9
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 1 Bengt Norstedt Vinst 14 p 21 21 14
10 11 21
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 2 Patrik Granlund Vinst 22 p 21 21 15 2
5 11 21 0
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 3 [2] MAGNUS ÅBERG Förlust 11 p 21 15 9 11
16 21 21 9
2015-08-14 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal [3] DAHN SADARANGANI Förlust 20 p 21 8 12 2
17 21 21 4
2015-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Janne Elmhag Vinst 11 p 16 21 19 21
21 10 21 14
2015-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 2 Anders Gullesjö Vinst 21 p 23 21 26 9
21 8 28 1
2015-05-30 SM 2015 Herrar B 16-delsfinal Anders Vennersten Förlust 23 p  13 19 8
21 21 21
2015-05-30 SM 2015 Herrar B Tröstmatch 1 Christoffer Widlund Vinst 36 p 21 21 21
11 3 7
2015-05-31 SM 2015 Herrar B Tröstmatch 2 [6] ERIK PETTERSSON Förlust 4 p  21 17 15 13
7 21 21 21
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 1 Martin Elfstadius Vinst 22 p 18 21 21
21 7 10
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 2 Daniel Kommes Vinst 24 p 23 21 21
21 11 9
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 3 [1] BENGT SONNERT Förlust 20 p 21 8 6 19
11 21 21 21
2015-02-20 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Korbinian Heim  [GER] Vinst 10 p 21 21 9 13
12 9 21 12
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Benjamin Hampl [SUI] Förlust 24 p 9 12 18
21 21 21
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 [5] RICHARD MIDDLETON [ENG]  Förlust 15 p 18 21 3 8
21 11 21 12
2015-02-22 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 2 [6] SEBASTIAN HEDLUND Vinst Bye
2015-01-09 Enskedes Stege Utmanare Per-Axel Giertz Vinst 19 p 21 21 21 22
23 7 16 20
2015-01-08 Enskedes Stege Utmanad Henrik Huldschiner Vinst 6 p 12 21 12 21
21 6 21 12
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 1 Staffan Myrdal Vinst 7 p 21 21 8 17
17 7 21 15
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 2 [1] PETER BITTAR Förlust 23 p 8 17 15
21 21 21
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 3 [2] DAHN SADARANGANI Vinst Bye
2014-08-15 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Magnus Åberg Vinst 17 p 21 21 3 21
11 11 21 6
2014-08-15 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal [4] NICLAS LARSSON Förlust 3 p 4 21 14 21
21 16 21 5
2014-08-16 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Bengt Sonnert Förlust 4 p 21 17 6 21
15 21 21 12
2014-07-08 Enskedes Stege Utmanare Fredrik Johansson Vinst 52 p 21 21 21 21
7 5 10 10
2014-05-30 SM 2014 Herrar C 32-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2014-05-31 SM 2014 Herrar C 16-delsfinal Henrik Boestad Vinst 36 p 21 21 21
7 19 12
2014-05-31 SM 2014 Herrar C 8-delsfinal Markus Hagstrand Vinst 29 p 21 21 21
12 7 15
2014-05-31 SM 2014 Herrar C Kvartsfinal Alexander Milles Förlust 8 p 21 21 7 6
6 15 21 21
2014-04-06 Enskedes Stege Utmanad Henrik Huldschiner Förlust 9 p 6 21 13 21
21 10 21 18
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 1 Felix Reichard Förlust 19 p 15 17 15 3
21 21 21 6
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 2 [2] MIKA HASMATS Förlust 11 p 17 18 13 11
21 21 21 7
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 3 Jonas Ekenberg Förlust 6 p 18 7 21 16
21 21 12 14
2014-02-21 IWT Swedish Open Herrar C 16-delsfinal Daniel Kommes Vinst Bye
2014-02-22 IWT Swedish Open Herrar C 8-delsfinal Carsten Lidegaard [DEN] Vinst 26 p 21 21 21
8 16 13
2014-02-22 IWT Swedish Open Herrar C Kvartsfinal Peter Børkop [DEN] Förlust 5 p 21 23 15 12
9 25 21 21
2014-02-22 IWT Swedish Open Herrar C Tröstmatch 1 Michael Holm Kristensen [DEN] Vinst 6 p 21 6 11 21
4 21 21 7
2014-02-23 IWT Swedish Open Herrar C Tröstmatch 2 Chris Troensegaard [DEN] Förlust 10 p 21 8 6 12
8 21 21 7
2014-01-24 Enskedes Stege Utmanad Erik Pettersson Förlust 1 p 21 21 13 15
10 19 21 21
2014-01-03 Enskedes Stege Utmanare Erik Pettersson Vinst 5 p 21 21 12 15
9 17 21 17
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 1 Magnus Åberg Förlust 22 p 21 9 8 21
23 21 21 16
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 2 [1] JOHAN RÖNBLOM Vinst Bye
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 3 Björn Carlnäs Vinst 21 p 21 21 20 1
11 8 22 1
2013-11-22 VM Zürich Herrar C 64-delsfinal Kris Irek Krawcewicz [AUT] Förlust 15 p 21 22 9 7
12 20 21 21
2013-11-22 VM Zürich Herrar C Tröstmatch 1 [11] TORSTEN KUNTZ [GER] Förlust 7 p 17 10 21 15
21 21 18 10
2013-11-23 VM Zürich Herrar C Tröstmatch 2 Christian Tietz [GER] Vinst Bye
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 1 [1] STEFAN ADAMSSON Förlust 38 p 3 1 3
15 15 15
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 2 Sven Emtell Vinst 13 p 15 15 9 15
10 12 15 4
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 3 Fredrik Björk Vinst 8 p 9 15 5 15
15 2 15 4
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 4 Joakim Sandberg Förlust Bye
2013-11-03 Enskedes Stege Utmanare Bengt Norstedt Vinst 10 p 21 21 7 21
9 18 21 12
2013-10-26 Enskedes Stege Utmanare Anders Gullesjö Vinst 4 p 15 15 2 15
11 11 15 6
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Förkval Alexander Eliasson Vinst 32 p 15 15 15
5 7 1
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 1 Erik Pettersson Förlust 11 p 15 15 2 5
9 9 15 15
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 2 Johannes Moberg Förlust 8 p 6 15 7 9
15 11 15 4
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 3 Dan Morast Vinst 14 p 15 15 3 8
7 4 15 1
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 4 Leo Östborg Förlust 3 p 15 15 10 6
12 7 15 15
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Fredrik Björk Vinst 2 p 22 21 15 21
20 19 21 17
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 8-delsfinal Pär Palmebäck Vinst 18 p 17 21 21
21 9 11
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Kvartsfinal Daniel Andersson Förlust 26 p 9 19 9
21 21 21
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 1 Olle Källström Vinst 6 p 10 15 14 15
15 12 16 5
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 2 Simon Key Bertman Förlust 19 p 11 10 5
15 15 15
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 3 Anders Gullesjö Förlust 9 p 11 17 4 7
15 15 15 3
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 4 Dan Morast Vinst 13 p 15 15 5 5
8 2 15 2
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp C match 1 Anders Henjeby Förlust 23 p 3 21 9
21 14 21
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp C match 2 Therese Malmberg Vinst 24 p 21 21 21
7 23 9
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp C match 3 Leo Östborg Vinst 16 p 18 21 14 21
21 4 21 12
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 1 Daniel Andersson Vinst 2 p 7 15 11 15
15 11 15 5
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 2 [2] ANDERS RICKAN Förlust 29 p 10 6 0
15 15 15
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 3 [3] JOHAN RÖNBLOM Förlust 19 p 3 14 10
15 16 15
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 4 Björn Stolt Vinst Bye
Head-To-Head
Alexander Eliasson 1-0
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Förkval Vinst 32 p
Alexander Lipczynski 0-2
2016-04-03 CHA Spring Open Herrar B Kvartsfinal Förlust 5 p
2017-02-25 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Förlust 14 p
Alexander Milles 0-1
2014-05-31 SM 2014 Herrar C Kvartsfinal Förlust 8 p
Anders Gullesjö 3-1
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 3 Förlust 9 p
2013-10-26 Enskedes Stege Utmanare Vinst 4 p
2015-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 2 Vinst 21 p
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp A match 1 Vinst 27 p
Anders Henjeby 0-1
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp C match 1 Förlust 23 p
Anders Rickan 0-1
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 2 Förlust 29 p
Anders Vennersten 0-1
2015-05-30 SM 2015 Herrar B 16-delsfinal Förlust 23 p 
Bengt Norstedt 2-0
2013-11-03 Enskedes Stege Utmanare Vinst 10 p
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 1 Vinst 14 p
Bengt Sonnert 0-2
2014-08-16 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Förlust 4 p
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 3 Förlust 20 p
Benjamin Hampl 0-1
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Förlust 24 p
Björn Carlnäs 1-0
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 3 Vinst 21 p
Carsten Lidegaard 1-0
2014-02-22 IWT Swedish Open Herrar C 8-delsfinal Vinst 26 p
Chris Troensegaard 0-1
2014-02-23 IWT Swedish Open Herrar C Tröstmatch 1 Förlust 10 p
Christoffer Widlund 1-0
2015-05-30 SM 2015 Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 36 p
Dahn Sadarangani 0-1
2015-08-14 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Förlust 20 p
Dan Morast 2-0
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 4 Vinst 13 p
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 3 Vinst 14 p
Daniel Andersson 2-1
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 1 Vinst 2 p
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Kvartsfinal Förlust 26 p
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp A match 2 Vinst 21 p
Daniel Kommes 1-0
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 2 Vinst 24 p
Daniel Åhlander 1-0
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 2 Vinst 4 p
Erik Pettersson 1-5
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 1 Förlust 11 p
2014-01-03 Enskedes Stege Utmanare Vinst 5 p
2014-01-24 Enskedes Stege Utmanad Förlust 1 p
2015-05-31 SM 2015 Herrar B Tröstmatch 2 Förlust 4 p 
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Förlust 20 p
2016-08-20 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Förlust 6 p
Felix Reichard 0-1
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 1 Förlust 19 p
Fredrik Björk 3-0
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Vinst 2 p
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 3 Vinst 8 p
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp A match 1 Vinst 24 p
Fredrik Johansson 1-0
2014-07-08 Enskedes Stege Utmanare Vinst 52 p
Henrik Boestad 1-0
2014-05-31 SM 2014 Herrar C 16-delsfinal Vinst 36 p
Henrik Huldschiner 1-1
2014-04-06 Enskedes Stege Utmanad Förlust 9 p
2015-01-08 Enskedes Stege Utmanad Vinst 6 p
Janne Elmhag 1-0
2015-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Vinst 11 p
James Watkins 2-0
2016-02-28 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 2 Vinst 16 p
2017-02-25 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 32 p
Jesper Wallenberg 1-0
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 16-delsfinal Vinst 31 p
Jimmy Tay 0-1
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 8-delsfinal Förlust 12 p
Joel Pennanen 1-0
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Vinst 30 p
Joerg Kanonenberg 0-1
2016-04-03 CHA Spring Open Herrar B Tröstmatch 2 Förlust 22 p
Johan Rönblom 0-1
2013-03-23 Lördagstävling nr 3 Match 3 Förlust 19 p
Johannes Moberg 0-1
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 2 Förlust 8 p
Jonas Dahlbom 1-0
2016-04-02 CHA Spring Open Herrar B 8-delsfinal Vinst 27 p
Jonas Ekenberg 0-1
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 3 Förlust 6 p
Karl Frostensson 1-0
2017-04-08 Lördagstävling nr 41 Grupp A match 1 Vinst 28 p
Korbinian Heim  1-0
2015-02-20 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Vinst 10 p
Kris Irek Krawcewicz 0-1
2013-11-22 VM Zürich Herrar C 64-delsfinal Förlust 15 p
Leo Östborg 1-1
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp C match 3 Vinst 16 p
2013-10-19 Lördagstävling nr 6 Match 4 Förlust 3 p
Magnus Åberg 2-2
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 1 Förlust 22 p
2014-08-15 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Vinst 17 p
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 3 Förlust 11 p
2017-05-13 SM 2017 Herrar A Tröstmatch 1 Vinst 10 p
Markus Borg 1-0
2016-04-03 CHA Spring Open Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 14 p
Markus Hagstrand 1-0
2014-05-31 SM 2014 Herrar C 8-delsfinal Vinst 29 p
Markus Klement 1-0
2016-02-27 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 14 p
Martin Elfstadius 1-0
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 1 Vinst 22 p
Matija Kazalicki 0-1
2015-11-26 EM Prag Herrar B 32-delsfinal Förlust 3 p
Michael Holm Kristensen 1-0
2014-02-22 IWT Swedish Open Herrar C Tröstmatch 1 Vinst 6 p
Mika Hasmats 0-1
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 2 Förlust 11 p
Mika Kiljunen 0-1
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 3 Förlust 9 p
Mikael Rehn 0-1
2017-05-13 SM 2017 Herrar A 8-delsfinal Förlust 22 p
Niclas Larsson 0-1
2014-08-15 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal Förlust 3 p
Olle Källström 1-0
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 1 Vinst 6 p
Patrik Granlund 1-0
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 2 Vinst 22 p
Per-Axel Giertz 1-1
2015-01-09 Enskedes Stege Utmanare Vinst 19 p
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp A match 2 Förlust 11 p
Peter Bittar 0-1
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 2 Förlust 23 p
Peter Børkop 0-1
2014-02-22 IWT Swedish Open Herrar C Kvartsfinal Förlust 5 p
Peter Wahlström 1-0
2016-08-19 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Vinst 19 p
Pär Mattsson 1-1
2015-01-09 Enskedes Stege Utmanare Vinst 7 p
2017-04-08 Lördagstävling nr 41 Grupp A match 3 Förlust 23 p
Pär Palmebäck 1-0
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 8-delsfinal Vinst 18 p
René Lindberg 0-2
2016-02-06 Lördagstävling nr 28 Grupp A match 3 Förlust 15 p
2016-04-23 Lördagstävling nr 33 Grupp A match 3 Förlust 19 p
Richard Middleton 0-1
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Förlust 15 p
Roland Pichler 1-0
2017-02-24 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Vinst 13 p
Sebastian Hedlund 0-1
2016-08-19 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal Förlust 24 p
Simon Key Bertman 0-1
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 2 Förlust 19 p
Staffan Myrdal 1-0
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 1 Vinst 7 p
Stefan Adamsson 0-1
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 1 Förlust 38 p
Sven Emtell 1-0
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 2 Vinst 13 p
Therese Malmberg 1-0
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp C match 2 Vinst 24 p
Torsten Kintz 0-1
2013-11-22 VM Zürich Herrar C Tröstmatch 1 Förlust 7 p
Bengt Norstedt 6-6
Antal matcher: 12 st
Bordtennis: 6-6 med snittresultatet minus 3 bollar
Badminton: 5-7 med snittresultatet +/- 0 bollar
Squash: 11-1 med snittresultatet plus 11 bollar
Tennis: 2-7 med snittresultatet minus 4 bollar
Resultat bollar: 702-641 (Plus 61)
Gummiarm: 0-0
Kronologisk ordning
2013-11-03 Enskedes Stege Utmanad Stefan Nilsson Förlust 10 p 9 18 21 12
21 21 7 21
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Alfred Bornefalk Vinst 31 p 23 21 21
21 5 8
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 8-delsfinal Jocke Jernberg Vinst 39 p 21 21 21
7 7 10
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Kvartsfinal Johan Löfwenhamn Vinst 19 p 13 21 21 4
21 8 8 3
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Semifinal Daniel Andersson Förlust 6 p 13 9 21 16
21 21 6 17
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Bronsmatch Jonas Ekenberg Förlust 10 p 21 8 21 13
19 21 12 21
2013-05-24 SM Seniorer 50+ Round Robin Peter Bittar Förlust Bye
2013-05-24 SM Seniorer 50+ Round Robin Stefan Blomgren Vinst 9 p 21 17 11
19 21 0
2013-05-25 SM Seniorer 50+ Round Robin Harry Larsson Vinst 24 p 21 21 21 17
13 13 9 21
2013-05-25 SM Seniorer 50+ Round Robin Claes Hellgren Vinst Bye
2013-02-22 Swedish Open Seniorer 45+ 16-delsfinal Jan Ståhlgren Förlust 12 p 21 8 21 7
18 21 9 21
2013-02-23 Swedish Open Seniorer 45+ Tröst-8-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2013-02-23 Swedish Open Seniorer 45+ Tröst-Kvartsfinal Magnus Edby Förlust 17 p 11 7 21 5
21 21 13 6
2013-02-24 Swedish Open Seniorer 45+ Tröst-Extramatch Ingen spelare Vinst Bye
2012-11-29 VM Herrar C 32-delsfinal Richard Whitehouse [ENG] Förlust 20 p 16 15 16 2
21 21 21 6
2012-11-29 VM Herrar C Tröst 16-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2012-11-30 VM Herrar C Tröst 8-delsfinal Joachim Leibig [GER] Vinst 14 p 3 21 21 9
21 7 4 8
Head-To-Head
Alfred Bornefalk 1-0
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 16-delsfinal Vinst 31 p
Daniel Andersson 0-1
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Semifinal Förlust 6 p
Harry Larsson 1-0
2013-05-25 SM Seniorer 50+ Round Robin Vinst 24 p
Jan Ståhlgren 0-1
2013-02-22 Swedish Open Seniorer 45+ 16-delsfinal Förlust 12 p
Joachim Leibig 1-0
2012-11-30 VM Herrar C Tröst 8-delsfinal Vinst 14 p
Jocke Jernberg 1-0
2013-08-30 KM Enskede Herrar B 8-delsfinal Vinst 39 p
Johan Löfwenhamn 1-0
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Kvartsfinal Vinst 19 p
Jonas Ekenberg 0-1
2013-08-31 KM Enskede Herrar B Bronsmatch Förlust 10 p
Magnus Edby 0-1
2013-02-23 Swedish Open Seniorer 45+ Tröst-Kvartsfinal Förlust 17 p
Richard Whitehouse 0-1
2012-11-29 VM Herrar C 32-delsfinal Förlust 20 p
Stefan Blomgren 1-0
2013-05-24 SM Seniorer 50+ Round Robin Vinst 9 p
Stefan Nilsson 0-1
2013-11-03 Enskedes Stege Utmanad Förlust 10 p