Alla Head-To-Head




0709-81 77 51
magnuses()hotmail.com

Magnus Åberg 70-60
Antal matcher: 130 st
Bordtennis: 63-67 med snittresultatet minus 1 boll
Badminton: 79-50 med snittresultatet plus 2 bollar
Squash: 66-63 med snittresultatet +/- 0 bollar
Tennis: 47-50 med snittresultatet +/- 0 bollar
Resultat bollar: 7444-7399 (Plus 45)
Gummiarm: 2-1
Kronologisk ordning
2017-08-18 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Peter Wahlström Vinst 16 p 18 21 21 10
21 18 9 6
2017-08-18 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal [2] RENÉ LINDBERG Förlust 20 p 21 11 5 2
6 21 21 11
2017-08-19 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Lars Stävenborg Förlust Bye
2017-05-13 SM 2017 Herrar A 16-delsfinal Magnus Sahlberg  Vinst 3 p 21 3 21 21
16 21 17 9
2017-05-13 SM 2017 Herrar A 8-delsfinal [7] ANDERS RICKAN Förlust 22 p 15 7 19
21 21 21
2017-05-13 SM 2017 Herrar A Tröstmatch 1 Stefan Nilsson Förlust 10 p 14 21 16 12
21 13 21 18
2017-05-14 SM 2017 Herrar A Tröstmatch 2 Gustaf Möller  Förlust 9 p 21 13 11 13
16 21 21 9
2017-03-11 Lördagstävling nr 40 Grupp A match 1 Tobias Myhre Vinst 22 p 10 21 21 3
21 7 5 0
2017-03-11 Lördagstävling nr 40 Grupp A match 2 Mikael Jonsson Förlust 11 p 14 21 21 9
21 16 18 21
2017-03-11 Lördagstävling nr 40 Grupp A match 3 Henrik Huldschiner Förlust 8 p 9 21 15 14
21 10 21 15
2017-02-11 Lördagstävling nr 39 Grupp A match 1 Anders Gullesjö Vinst 18 p 21 21 29 5
16 11 27 4
2017-02-11 Lördagstävling nr 39 Grupp A match 2 Sebastian Hedlund Förlust 36 p 6 14 7
21 21 21
2017-02-11 Lördagstävling nr 39 Grupp A match 3 Mikael Jonsson Förlust 22 p 19 10 14 0
21 21 21 2
2017-01-14 Lördagstävling nr 38 Grupp A match 1 René Lindberg Förlust 22 p 21 9 9
19 21 21
2017-01-14 Lördagstävling nr 38 Grupp A match 2 Dahn Sadarangani  Förlust 10 p 21 26 14 7
12 24 21 21
2017-01-14 Lördagstävling nr 38 Grupp A match 3 Erik Pettersson  Vinst Bye
2016-11-24 VM Nürnberg Herrar B 16-delsfinal Matthew Haynes [IRL] Vinst 2 p 3 16 21 21
21 21 10 7
2016-11-24 VM Nürnberg Seniorer 40+ 16-delsfinal Alexander Kaess [GER] Vinst 20 p 9 21 21 7
21 7 8 2
2016-11-25 VM Nürnberg Herrar B 8-delsfinal [1] ARTURS ZAICECS [LAT]  Förlust 20 p 21 7 14 2
15 21 21 7
2016-11-25 VM Nürnberg Seniorer 40+ 8-delsfinal [5] BALÁZS FRANCIA [HUN]  Förlust 9 p 10 21 18 13
21 17 21 12
2016-11-26 VM Nürnberg Herrar B Tröstmatch 1 Alistair Prades [GBR] Vinst 11 p 21 12 21 15
9 21 17 11
2016-11-26 VM Nürnberg Seniorer 40+ Tröstmatch 1 Milos Kucecka [SVK] Vinst Bye
2016-11-26 VM Nürnberg Herrar B Tröstmatch 2 Taavi Suorsa [NED] Förlust 18 p 21 21 9 4
15 19 21 18
2016-11-27 VM Nürnberg Seniorer 40+ Tröstmatch 2 Tomas Jirouch [CZE] Vinst Bye
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp A match 1 Pär Mattsson  Förlust 16 p 21 17 7 6
19 21 21 6
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp A match 2 Peter Wahlström  Vinst 10 p 14 21 21 8
21 8 15 10
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp A match 3 Dahn Sadarangani  Vinst 2 p 5
3
2016-09-24 Lördagstävling nr 36 Grupp A match 1 Mikael Jonsson  Förlust 9 p 21 10 21 14
10 21 23 21
2016-09-24 Lördagstävling nr 36 Grupp A match 2 Lina Lindholm  Vinst 6 p 21 13 11 21
5 21 21 13
2016-09-24 Lördagstävling nr 36 Grupp A match 3 Dahn Sadarangani  Vinst Bye
2016-08-19 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal René Lindberg Förlust 20 p 21 13 7 2
16 21 21 5
2016-08-20 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Dahn Sadarangani Förlust 7 p 22 21 7 15
20 14 21 17
2016-08-20 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 2 [ALT] Jesper Wallenberg Vinst Bye
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 16-delsfinal Marc Sadarangani Vinst 10 p 21 16 15 21
11 21 21 10
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 8-delsfinal Peter Niska Förlust 9 p 14 21 9 13
21 11 21 13
2016-05-22 SM 2016 Herrar B Tröstmatch 1 Joachim Johansson Vinst 19 p 11 21 21 13
21 7 16 3
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp A match 1 [2] PETER WAHLSTRÖM Vinst 17 p 15 21 21 8
21 8 14 5
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp A match 2 Pontus Olofsson  Vinst 12 p 22 21 17 11
20 8 21 10
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp A match 3 [1] RENÉ LINDBERG Förlust 17 p 21 21 6 4
14 23 21 11
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp A match 1 [2] RENÈ LINDBERG Förlust 14 p 21 21 8 8
13 19 21 19
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp A match 2 Lars Stävenborg  Vinst 16 p 21 21 4
14 13 3
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp A match 3 Tomas Torstensson  Vinst 32 p 19 21 21
21 4 4
2016-04-02 Lördagstävling nr 31 Grupp A match 1 Jonas Ekenberg  Vinst 9 p 21 18 19 18
12 21 21 13
2016-04-02 Lördagstävling nr 31 Grupp A match 2 [2] HENRIK HULDSCHINER Förlust 23 p 16 15 9
21 21 21
2016-04-02 Lördagstävling nr 31 Grupp A match 3 [1] DAHN SADARANGANI Vinst ret 19 24 21 1
21 22 16 6
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Christian Reicherseder [GER] Vinst 28 p 22 21 21
20 8 8
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal [5] JAMES WATKINS [GBR]  Vinst 2 p 21 12 21 19
15 21 15 20
2016-02-27 IWT Swedish Open Herrar B Kvartsfinal [3] CHRISTOFER HELLBERG Förlust 5 p 14 17 21 17
21 21 16 16
2016-02-28 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Anders Lätt  Vinst 22 p 21 21 21
13 18 10
2016-02-28 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 2 [7] WILL COLEY [GBR]  Vinst 1 p 21 21 7 20
17 16 21 14
2015-11-26 EM Prag Herrar B 32-delsfinal Róbert László [HUN] Vinst 23 p 22 21 21
20 13 8
2015-11-26 EM Prag Herrar B 16-delsfinal [1] CHRISTIAN SCHAEFER [SUI] Förlust 21 p 21 7 10 1
10 21 21 8
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 1 [16] ROLAND PICHLER [AUT] Vinst 17 p 15 21 21 8
21 18 4 5
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 2 [9] JUHO VOURINEN [FIN] Förlust 3 p 21 21 21 6
15 17 19 21
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 1 Anders Gullesjö Vinst 11 p 24 21 15 10
22 5 21 11
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 2 Per-Axel Giertz Vinst 13 p 20 21 21 6
22 6 18 9
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 3 [1] STEFAN NILSSON Vinst 11 p 16 21 21 9
21 15 9 11
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp A match 1 Anders Gullesjö Vinst 18 p 19 21 21 8
21 7 19 4
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp A match 2 Mikael Billfors Vinst 26 p 21 21 21
15 10 12
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp A match 3 [1] ERIK PETTERSSON Förlust 16 p 14 17 21 5
21 21 10 21
2015-08-14 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Mikael Adolfsson Vinst 4 p 21 11 19 21
9 21 21 17
2015-08-14 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal Joakim Hellgren Förlust 22  p 21 11 2
14 21 21
2015-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Alexander Ebata Förlust 20  p 21 15 13 3
19 21 21 11
2015-05-30 SM 2015 Herrar B 16-delsfinal Pär Lindholm Vinst 27 p 21 21 21
17 11 8
2015-05-30 SM 2015 Herrar B 8-delsfinal Jonas Ekenberg Vinst 6 p 19 16 21 21
21 21 18 11
2015-05-31 SM 2015 Herrar B Kvartsfinal Martin Bläckberg Vinst 8 p 21 21 4 15
5 13 21 14
2015-05-31 SM 2015 Herrar B Semifinal [5] HENRIK HULDSCHINER Förlust 8 p 8 21 23 10
21 7 21 21
2015-05-31 SM 2015 Herrar B Bronsmatch [7] ERIK HJERTQVIST Vinst Bye
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 1 [1] HENRIK HULDSCHINER Vinst 10 p 7 21 21 18
21 12 12 12
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 2 Martin Elfstadius  Vinst 22 p 21 21 21 3
17 11 16 0
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 3 Oscar Flärdh Vinst 30 p 21 21 21
6 16 11
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 1 Bengt Norstedt Förlust 24 p 21 21 21
16 4 19
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 2 [1] BENGT SONNERT Förlust 14 p 21 11 11 7
12 21 21 10
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 3 Daniel Kommes Vinst 20 p 6 21 21 12
21 12 5 2
2015-02-20 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Bartlomiej Lorkiewicz [POL] Vinst 12 p 6 21 21 14
21 6 13 10
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal [1] MIKAEL REHN Förlust 20 p 7 23 12 2
21 21 21 1
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Henrik Larsson Vinst 7 p 21 21 9 14
17 5 21 15
2015-02-22 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 2 Christoffer Hellberg Förlust 8 p 7 21 18 14
21 11 21 15
2015-01-24 Lördagstävling nr 17 Grupp A match 1 [1] PER-AXEL GIERTZ Förlust 5 p 10 21 21 17
21 13 19 21
2015-01-24 Lördagstävling nr 17 Grupp A match 2 Mikael Bergqvist Vinst 9 p 11 21 21 21
21 15 14 15
2015-01-24 Lördagstävling nr 17 Grupp A match 3 Iker Rudberg Vinst 23 p 21 21 21
17 14 9
2014-12-19 Enskedes Stege Utmanad Erik Pettersson Förlust 16 p 18 22 12 6
21 20 21 12
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 1 Martin Elfstadius Vinst 22 p 13 21 21 14
21 14 12 0
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 2 Mikael Bergqvist Vinst 26 p 20 21 21
22 7 7
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 3 Anders Gullesjö Förlust 3 p 21 21 7 16
16 10 21 21
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 1 [1] PETER BITTAR Förlust 20 p 11 10 21 2
21 21 19 3
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 2 Staffan Myrdal Vinst 13 p 15 21 21 4
21 9 15 3
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 3 Henrik Huldschiner Förlust 14 p 6 21 15 8
21 14 21 8
2014-08-15 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Stefan Nilsson Förlust 17 p 11 11 21 6
21 21 3 21
2014-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Marcus Bell Vinst 1 p 21 7 21 15
10 21 11 21
2014-08-16 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 2 Simon Key Bertman Förlust 5 p 4 16 21 18
21 21 9 13
2014-05-31 SM 2014 Herrar B 16-delsfinal Hans Hellenborg Förlust 6 p 21 10 15 16
16 21 21 10
2014-06-01 SM 2014 Herrar B 8-delsfinal Anders Åkesson Vinst 10 p 18 21 21 9
21 16 10 12
2014-06-01 SM 2014 Herrar B Kvartsfinal [2] ANDERS LÄTT Vinst Bye
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp A match 1 [1] SEBASTIAN HEDLUND Vinst 1 p 7 21 21 20
21 15 11 21
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp A match 2 Bengt Norstedt Vinst 4 p 15 21 24 14
21 14 26 9
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp A match 3 Joacim Fellenius Förlust 10 p 11 3 4 2
7 11 11 1
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 1 [2] MIKA HASMATS Vinst 6 p 7 21 21 21
21 16 19 8
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 2 Felix Reichard Förlust 34 p 8 13 8
21 21 21
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 3 Hans Hellenborg Förlust 10 p 20 21 6 12
22 11 21 15
2014-02-08 Lördagstävling nr 9 Grupp A match 1 Mikael Ridderdal Vinst 8 p 9 17 21 21
21 21 5 13
2014-02-08 Lördagstävling nr 9 Grupp A match 2 2 - DAHN SADARANGANI Förlust 15 p 21 19 13 7
16 21 21 17
2014-02-08 Lördagstävling nr 9 Grupp A match 3 Joakim Sandberg Förlust 1 p 21 18 8 21
19 21 21 8
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 1 Stefan Nilsson Vinst 22 p 23 21 21 16
21 9 8 21
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 2 Peter Niska Vinst 10 p 21 22 12 21
16 20 21 9
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 3 [2] DAHN SADARANGANI Vinst Ret 21 19 16
18 21 21
2013-11-22 VM Zürich Herrar B 32-delsfinal Matej Dohnal [CZE] Förlust 5 p 12 15 21 17
21 21 19 9
2013-11-22 VM Zürich Herrar B Tröstmatch 1 Ingen spelare Vinst Bye
2013-11-23 VM Zürich Herrar B Tröstmatch 2 Patrik Žák [CZE] Förlust 28 p 12 18 5
21 21 21
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 1 Therese Malmberg Vinst 28 p 15 15 15
7 7 3
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 2 [4] JOHAN RÖNBLOM Förlust 9 p 4 15 15 7
15 12 13 10
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 3 Henrik Huldschiner Förlust 8 p 11 15 12 5
15 6 15 15
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 4 Tomas Torstensson Vinst 30 p 15 15 15
6 7 2
2013-08-30 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Hans Hellenborg Förlust 8 p 21 19 10 14
13 21 21 17
2013-08-30 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Johannes Moberg Förlust 25 p 7 21 2
21 13 21
2013-08-31 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 2 Olle Källström Vinst 9 p 13 26 21 21
21 24 15 12
2013-05-25 SM 2013 Herrar B 16-delsfinal Ingen spelare Vinst Bye
2013-05-25 SM 2013 Herrar B 8-delsfinal Pär Lindholm Vinst 5 p 21 8 21 15
14 21 8 17
2013-05-25 SM 2013 Herrar B Kvartsfinal [5] OLA EMRIKSSON Förlust 25 p 14 21 20 4
21 19 22 15
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 1 Stefan Aase Vinst 13 p 15 15 8 5
7 5 15 3
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 2 [3] MIKA HASMATS Förlust 25 p 5 5 10
15 15 15
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 3 D. M. Vinst 7 p 15 15 8 8
10 5 15 9
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 4 Anders Gullesjö Vinst 9 p 11 15 15 4
15 6 8 7
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp A match 1 Simon Key Bertman Förlust 16 p 7 19 21 7
21 21 17 11
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp A match 2 Markus Hagstrand Förlust 10 p 17 21 18 9
21 12 21 21
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp A match 3 Per-Axel Giertz Vinst 21 p 13 21 21 21
21 15 6 13
2013-02-22 Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Fredrik Westlund Vinst 9 p 8 21 21 17
21 13 11 13
2013-02-23 Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Michael Persson Förlust 26 p 6 17 14
21 21 21
2013-02-23 Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 [7] SOREN SKAK JENSEN [DEN] Förlust 22 p 8 24 10
21 22 21
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 1 Björn Stolt Vinst 28 p 15 15 15 15
2 6 7 17
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 2 Patrik Wartia Vinst 16 p 15 15 15
11 7 11
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 3 [1] PETER BITTAR Förlust 19 p 8 10 8
15 15 15
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 4 [3] PETER NISKA Vinst 8 p 15 15 11 10
10 11 15 7
2012-11-29 VM Stockholm Herrar B 32-delsfinal Henrik Kjeldsen [DAN] Förlust 14 p 21 21 5 8
15 14 21 19
2012-11-30 VM Stockholm Herrar B Tröstmatch 1 [12] RICHARD GOMBKOTO [HUN] Vinst 4 p 21 22 9 21
17 24 21 7
2012-11-30 VM Stockholm Herrar B Tröstmatch 2 David Thomas [ENG] Förlust 18 p 20 17 21 4
22 21 18 19
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 1 Oscar Flärdh Vinst 10 p 15 11 15 8
9 15 9 6
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 2 Per Vasilis Vinst 11 p 10 15 15 9
15 9 9 5
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 3 [2] PETER BITTAR Förlust 28 p 6 4 7
15 15 15
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 4 Paul Pimmeshofer Vinst 23 p 15 15 13
13 6 1
Head-To-Head
Alexander Ebata 0-1
2015-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Förlust 20  p
Alexander Kaess 1-0
2016-11-24 VM Nürnberg Seniorer 40+ 16-delsfinal Vinst 20 p
Alistair Prades 1-0
2016-11-26 VM Nürnberg Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 11 p
Anders Gullesjö 4-1
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 4 Vinst 9 p
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 3 Förlust 3 p
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp A match 1 Vinst 18 p
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 1 Vinst 11 p
2017-02-11 Lördagstävling nr 39 Grupp A match 1 Vinst 18 p
Anders Lätt 1-0
2016-02-28 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 22 p
Anders Rickan 0-1
2017-05-13 SM 2017 Herrar A 8-delsfinal Förlust 22 p
Anders Åkesson 1-0
2014-06-01 SM 2014 Herrar B 8-delsfinal Vinst 10 p
Arturs Zaicecs 0-1
2016-11-25 VM Nürnberg Herrar B 8-delsfinal Förlust 20 p
Balázs Francia 0-1
2016-11-25 VM Nürnberg Seniorer 40+ 8-delsfinal Förlust 9 p
Bartlomiej Lorkiewicz 1-0
2015-02-20 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Vinst 12 p
Bengt Norstedt 2-0
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp A match 2 Vinst 4 p
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 1 Förlust 24 p
Bengt Sonnert 0-1
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 2 Förlust 14 p
Björn Stolt 1-0
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 1 Vinst 28 p
Christian Reicherseder 1-0
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Vinst 28 p
Christian Schaefer 0-1
2015-11-26 EM Prag Herrar B 16-delsfinal Förlust 21 p
Christoffer Hellberg 0-2
2015-02-22 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 2 Förlust 8 p
2016-02-27 IWT Swedish Open Herrar B Kvartsfinal Förlust 5 p
Dahn Sadarangani 2-3
2014-02-08 Lördagstävling nr 9 Grupp A match 2 Förlust 15 p
2016-04-02 Lördagstävling nr 31 Grupp A match 3 Vinst ret
2016-08-20 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Förlust 7 p
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp A match 3 Vinst 2 p
2017-01-14 Lördagstävling nr 38 Grupp A match 2 Förlust 10 p
D. M. 1-0
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 3 Vinst 7 p
Daniel Kommes 1-0
2015-03-28 Lördagstävling nr 19 Grupp A match 3 Vinst 20 p
David Thomas 0-1
2012-11-30 VM Stockholm Herrar B Tröstmatch 2 Förlust 18 p
Erik Pettersson 0-2
2014-12-19 Enskedes Stege Utmanad Förlust 16 p
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp A match 3 Förlust 16 p
Felix Reichard 0-1
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 2 Förlust 34 p
Fredrik Westlund 1-0
2013-02-22 Swedish Open Herrar B 16-delsfinal Vinst 9 p
Gustaf Möller 0-1
2017-05-14 SM 2017 Herrar A Tröstmatch 2 Förlust 9 p
Hans Hellenborg 0-3
2013-08-30 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Förlust 8 p
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 3 Förlust 10 p
2014-05-31 SM 2014 Herrar B 16-delsfinal Förlust 6 p
Henrik Huldschiner 1-5
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 3 Förlust 8 p
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 3 Förlust 14 p
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 1 Vinst 10 p
2015-05-31 SM 2015 Herrar B Semifinal Förlust 8 p
2016-04-02 Lördagstävling nr 31 Grupp A match 2 Förlust 23 p
2017-03-11 Lördagstävling nr 40 Grupp A match 3 Förlust 8 p
Henrik Kjeldsen 0-1
2012-11-29 VM Stockholm Herrar B 32-delsfinal Förlust 14 p
Henrik Larsson 1-0
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 7 p
Iker Rudberg 1-0
2015-01-24 Lördagstävling nr 17 Grupp A match 3 Vinst 23 p
James Watkins 1-0
2016-02-26 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Vinst 2 p
Joacim Fellenius 0-1
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp A match 3 Förlust 10 p
Joachim Johansson 1-0
2016-05-22 SM 2016 Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 19 p
Joakim Hellgren 0-1
2015-08-14 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal Förlust 22  p
Joakim Sandberg 0-1
2014-02-08 Lördagstävling nr 9 Grupp A match 3 Förlust 1 p
Johan Rönblom 0-1
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 2 Förlust 9 p
Johannes Moberg 0-1
2013-08-30 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Förlust 25 p
Jonas Ekenberg 2-0
2015-05-30 SM 2015 Herrar B 8-delsfinal Vinst 6 p
2016-04-02 Lördagstävling nr 31 Grupp A match 1 Vinst 9 p
Juho Vourinen 0-1
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 2 Förlust 3 p
Lars Stävenborg 1-0
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp A match 2 Vinst 16 p
Lina Lindholm 1-0
2016-09-24 Lördagstävling nr 36 Grupp A match 2 Vinst 6 p
Magnus Hagstrand 0-1
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp A match 2 Förlust 10 p
Magnus Sahlberg 1-0
2017-05-13 SM 2017 Herrar A 16-delsfinal Vinst 3 p
Marc Sadarangani 1-0
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 16-delsfinal Vinst 10 p
Marcus Bell 1-0
2014-08-15 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 1 Vinst 1 p
Martin Bläckberg 1-0
2015-05-31 SM 2015 Herrar B Kvartsfinal Vinst 8 p
Martin Elfstadius 2-0
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 1 Vinst 22 p
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 2 Vinst 22 p
Matej Dohnal 0-1
2013-11-22 VM Zürich Herrar B 32-delsfinal Förlust 5 p
Matthew Haynes 1-0
2016-11-24 VM Nürnberg Herrar B 16-delsfinal Vinst 2 p
Michael Persson 0-1
2013-02-23 Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Förlust 26 p
Mika Hasmats 0-2
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 2 Förlust 25 p
2014-03-29 Lördagstävling nr 11 Grupp A match 1 Vinst 6 p
Mikael Adolfsson 1-0
2015-08-14 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Vinst 4 p
Mikael Bergqvist 2-0
2014-12-13 Lördagstävling nr 16 Grupp A match 2 Vinst 26 p
2015-01-24 Lördagstävling nr 17 Grupp A match 2 Vinst 9 p
Mikael Billfors 1-0
2015-08-29 Lördagstävling nr 23 Grupp A match 2 Vinst 26 p
Mikael Jonsson 0-3
2016-09-24 Lördagstävling nr 36 Grupp A match 1 Förlust 9 p
2017-02-11 Lördagstävling nr 39 Grupp A match 3 Förlust 22 p
2017-03-11 Lördagstävling nr 40 Grupp A match 2 Förlust 11 p
Mikael Rehn 0-1
2015-02-21 IWT Swedish Open Herrar B 8-delsfinal Förlust 20 p
Mikael Ridderdal 1-0
2014-02-08 Lördagstävling nr 9 Grupp A match 1 Vinst 8 p
Ola Emriksson 0-1
2013-05-25 SM 2013 Herrar B Kvartsfinal Förlust 25 p
Olle Källström 1-0
2013-08-31 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 2 Vinst 9 p
Oscar Flärdh 2-0
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 1 Vinst 10 p
2015-04-18 Lördagstävling nr 20 Grupp A match 3 Vinst 30 p
Patrik Wartia 1-0
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 2 Vinst 16 p
Patrik Žák 0-1
2013-11-23 VM Zürich Herrar B Tröstmatch 2 Förlust 28 p
Paul Pimmeshofer 1-0
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 4 Vinst 23 p
Per Vasilis 1-0
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 2 Vinst 11 p
Per-Axel Giertz 2-1
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp A match 3 Vinst 21 p
2015-01-24 Lördagstävling nr 17 Grupp A match 1 Förlust 5 p
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 2 Vinst 13 p
Peter Bittar 0-3
2012-10-27 Lördagstävling nr 1 Match 3 Förlust 28 p
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 3 Förlust 19 p
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 1 Förlust 20 p
Peter Niska 2-1
2013-01-19 Lördagstävling nr 2 Match 4 Vinst 8 p
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 2 Vinst 10 p
2016-05-21 SM 2016 Herrar B 8-delsfinal Förlust 9 p
Peter Wahlström 3-0
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp A match 1 Vinst 17 p
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp A match 2 Vinst 10 p
2017-08-18 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Vinst 16 p
Pontus Olofsson 1-0
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp A match 2 Vinst 12 p
Pär Lindholm 2-0
2013-05-25 SM 2013 Herrar B 8-delsfinal Vinst 5 p
2015-05-30 SM 2015 Herrar B 16-delsfinal Vinst 27 p
Pär Mattsson 0-1
2016-11-05 Lördagstävling nr 37 Grupp A match 1 Förlust 16 p
René Lindberg 0-5
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp A match 1 Förlust 14 p
2016-05-14 Lördagstävling nr 34 Grupp A match 3 Förlust 17 p
2016-08-19 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Förlust 20 p
2017-01-14 Lördagstävling nr 38 Grupp A match 1 Förlust 22 p
2017-08-18 KM Enskede Herrar A Kvartsfinal Förlust 20 p
Richard Gombkoto 1-0
2012-11-30 VM Stockholm Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 4 p
Róbert László 1-0
2015-11-26 EM Prag Herrar B 32-delsfinal Vinst 23 p
Roland Pichler 1-0
2015-11-27 EM Prag Herrar B Tröstmatch 1 Vinst 17 p
Sebastian Hedlund 1-1
2014-04-26 Lördagstävling nr 12 Grupp A match 1 Vinst 1 p
2017-02-11 Lördagstävling nr 39 Grupp A match 2 Förlust 36 p
Simon Key Bertman 0-2
2013-04-20 Lördagstävling nr 4 Grupp A match 1 Förlust 16 p
2014-08-16 KM Enskede Herrar A Tröstmatch 2 Förlust 5 p
Soren Skaka Jensen 0-1
2013-02-23 Swedish Open Herrar B Tröstmatch 1 Förlust 22 p
Staffan Myrdal 1-0
2014-10-11 Lördagstävling nr 14 Grupp A match 2 Vinst 13 p
Stefan Aase 1-0
2013-05-11 Lördagstävling nr 5 Match 1 Vinst 13 p
Stefan Nilsson 2-2
2013-12-21 Lördagstävling nr 8 Grupp A match 1 Vinst 22 p
2014-08-15 KM Enskede Herrar A 8-delsfinal Förlust 17 p
2015-10-17 Lördagstävling nr 24 Grupp A match 3 Vinst 11 p
2017-05-13 SM 2017 Herrar A Tröstmatch 1 Förlust 10 p
Taavi Suorsa 0-1
2016-11-26 VM Nürnberg Herrar B Tröstmatch 2 Förlust 18 p
Therese Malmberg 1-0
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 1 Vinst 28 p
Tobias Myhre 1-0
2017-03-11 Lördagstävling nr 40 Grupp A match 1 Vinst 22 p
Tomas Torstensson 2-0
2013-11-16 Lördagstävling nr 7 Match 4 Vinst 30 p
2016-04-09 Lördagstävling nr 32 Grupp A match 3 Vinst 32 p
Will Coley 1-0
2016-02-28 IWT Swedish Open Herrar B Tröstmatch 2 Vinst 1 p